Dili dini ırkı nedir kime ne. Önce insan olsun bakmam rengine

1048 Views
Published At : 12 May 2014
7   1
Share :


Watch Full Video Of Dili dini ırkı nedir kime ne. Önce insan olsun bakmam rengine.Uçuşan mermilerin Patlayan bomba seslerinin arasına, Minik bir çocuğun çığlıkları karışıyor.. “Beni öldürmeyin, ne olur.. Yaşamak istiyorum ben Yaşamak istiyorum Daha çok küçüğüm beni öldürmeyin” Ne yazık ki… Seni duymuyor bu canavar yürekler, çocuk.. Gözlerini bürüyen kan, Kör etmiş onları.. Vicdanlarının sesini duymamak için Kapattıkları kulakları, senin sesini duyamayacak kadar sağır.. Her fırsatta dünya barışı diyen diller, Barış adı altında dünyayı katlettiler.. Yine bir bomba sesi..
Ardından.. Bir kurşun.. Adres sormuyor.. Küçük aciz bir beden sarsılıyor.. Gözlerinde “neden” sorusu.. “Neden duymadınız beni” Ah be çocuk.. Demedim mi onlar seni duyamayacak kadar sağır Onlar insan olamayacak kadar zavallı Ama sen.. sen o kadar tertemizsin ki Çevrendeki kirli dünyaya rağmen Bembeyaz senin için Kararttılar işte içindeki ışığı O anda aklından neler geçti çocuk Artık oynayamayacağın oyunlar mı Yoksa bir daha yiyemeyeceğin şekerler mi Gökyüzünde uçuşan bombalar yerine Bir daha hiç
uçuramayacağın uçurtman mı Anneni mi istedin yoksa yanında Onun için mi ellerini son bir gayretle uzattın ileriye Ah be çocuk.. ahhh Ya o gözündeki kanlı bir damla yaş neden Ciğerimi yaktın, yüreğimi kanattın.. İnsanlığımdan utandım be çocuk.. O uzanan minicik elinden tutup bambaşka bir dünyaya çekmek isterdim seni Sana zalimce uzanan o silahlı elleri kırmak isterdim bir bir Çektiğin acıları onlara da çektirmek isterdim Ama.. Ne yazık ki ben bir insanım.. Ne yazık …. Artık utanıyorum bu sözü söylerken.. Lanet olsun..
Ne yazık ki ben bir İNSANIM… Çocuklar ölmesin Onlar oyun oynasın şeker yesin Neşeli çığlıklarıyla ortalık inlesin Çocuklar ölmesin.. Ölümün ne olduğunu bile bilmez onlar Onlar o kadar masum ki.. Çocuklar ölmesin Daha çok küçük onlar, canlarını yakmayın Ne olur.. Artık çocuklar ölmesin..